För butik

Vi hjälper din butik att ge kunderna en godare upplevelse av svenska charkuterier

Med stor kunskap, engagemang och ett attraktivt sortiment hjälper vi er att få en välkomponerad chark/delikatess- och kyldisk. Ni ska alltid kunna tillgodose era kunders behov, därför är vi måna om att utveckla och förbättra oss efter era önskemål. Vi stöttar er också regelbundet med attraktiva kampanjer och butiksmaterial. Kontakta oss så berättar vi vad vi kan erbjuda just er butik.

Om du som handlare vill veta mer om oss på Jakobsdals och vad vi kan erbjuda så är du hjärtligt välkommen att ta kontakt med någon av våra säljare.

Säljare
Pia Samuelsson
Telefon direkt 031-712 78 11
Mobil +46 703133381
pia.samuelsson@jakobsdals.se
Säljare
Robert Axberg
Telefon direkt 031-712 78 00
Mobil +767 829089
robert.axberg@jakobsdals.se
Säljare
Johan Skårberg
Telefon direkt 031-712 78 07
Mobil +46 705734720
johan.skarberg@jakobsdals.se
Säljare
Mattias Persson
Telefon direkt 031-712 78 00
Mobil +46 702211266
mattias.persson@jakobsdals.se
Säljare
Marcus Arneving
Telefon direkt 031-712 78 00
Mobil +46 706476799
marcus.arneving@jakobsdals.se
Säljare
Adam Janarp
Telefon direkt 031-712 78 03
Mobil +46 707763136
adam.janarp@jakobsdals.se
Säljare
Linda Kulhanek
Telefon direkt 031-712 78 00
Mobil +46705622076
linda.kulhanek@jakobsdals.se
Innesäljare
Sharon Pernervik
Telefon direkt 031-712 78 01
sharon.pernevik@jakobsdals.se
Innesäljare
Lars Rasin
Telefon direkt 031-712 78 08
lars.rasin@jakobsdals.se
Innesäljare
Carl Skårberg
Telefon direkt 031-712 78 12
carl.skarberg@jakobsdals.se
Säljkoordinator
Kristina Holmander
Telefon direkt 031-712 78 02
kristina.holmander@jakobsdals.se
Keyaccount
Bosse Bäckdén
Telefon direkt 031-712 78 00
Mobil +46 709951390
bosse.backden@jakobsdals.se
Försäljningschef
Magnus Pettersson
Telefon direkt 031-712 78 05
Mobil +46 703348732
magnus.pettersson@jakobsdals.se
Säljledare
Peter Gyllenborg
Telefon direkt 031-712 78 13
Mobil +46 703644796
peter.gyllenborg@jakobsdals.se
Marknadsansvarig
Annika Plantoft
Telefon direkt 031-712 78 04
Mobil +46 703933041
annika.plantoft@jakobsdals.se

Bildbank

Bildbank

Här kan Ni hämta bilder och produkttexter från vårt sortiment. Sidan är tillgänglig 24 timmar om dygnet, årets alla dagar. Är det något du saknar, så mejla till Carl Skårberg på Carl.skarberg@jakobsdals.se

Till bildbanken

Certifikat

Vi är kvalitetscertifierade enligt ISO standard FSSC 22000.

certificate_fsm41689_20161019-page-001

Certifikat för utskrift